Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Grup Zımpara ve Yüzey Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş., 2010 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Aşındırıcı sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş deneyimli kadrosu ile üretim faaliyetlerine 2015 yılı Ağustos ayından itibaren Manisa’da devam etmektedir.

Grup Zımpara tarafından üretilerek dünyada 50’yi aşkın ülkede ihraç edilen hammadde ve mamül malzemelere ek olarak Türkiye’de ahşap, metal, paslanmaz ve diğer endüstri gruplarında talep gören aşındırıcı malzemeleri üretmekte ve yüksek kalite ilkesi ile hizmet vermektedir.

Neler Yaparız ?

Yüksek kaliteli hammaddeler ile uluslararası standartlarda üretilen rulo bez zımparalar aynı zamanda istenilen ölçülere göre ebatlanmaktadır.Yıllık 15 milyon m2 rulo bez üretim kapasitesine sahip olan GRUP ZIMPARA, müşteri talebine göre ürünlerini jumbo, rulo veya son ürün olarak sunar.

Bez, kağıt, vulkanize fiber ve film gibi çeşitli mesnet tipleri üzerine kaplama yapılmaktadır.

Çeşitli tiplerdeki rulo bez zımparalar, özel çalışma koşulları, farklı yüzeyler ve kullanıcı alışkanlıkları dikkate alınarak üretilmiştir.

Mİsyonumuz

Çalışanların, müşterilerin ve tedarikçilerin iş ortağı olduğu, iyi hizmeti, teknolojiyi ve evrensel düşünce yapısını öne çıkaran bir anlayışla, Toplam Yönetim Sistemleri felsefesini benimseyerek kar etmek, sürekliliğini sağlamak ve aşındırıcı pazarında Interflex markasıyla özdeşleşmiş kalitemizi tüm dünyaya duyurmaktır.

Vİzyonumuz

Aşındırıcı ürünlerinde dünyanın her yerinde tanınan ve aranan, lider bir kuruluş olmak.